Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепи ни (:
Първо едно голямо здрасти на всички!!! 1365745F
Как са станем приятели?
Как да си разменим банери? Кликни върху текста и разбери как (:
Връзки с нас (:
E-mail: truebloodbgforum@abv.bg Send LS to Admin
Top posters
~Fleurs d'automne~
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
heartkiller ~
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
gaunpro
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
Pyxx
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
xxbloodyxmuffinxx
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
Cookie ♥
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
qn4eto1234
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
Изабел Мартин
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
faithangel
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
LeeRain
Първо едно голямо здрасти на всички!!! Vote_lcapПърво едно голямо здрасти на всички!!! Voting_barПърво едно голямо здрасти на всички!!! Vote_rcap 
Нашите приятели
Училище за вампири Белязана House of Night фен форум Първо едно голямо здрасти на всички!!! 1228249l Първо едно голямо здрасти на всички!!! Cqs1266224753u Първо едно голямо здрасти на всички!!! 9izslc Първо едно голямо здрасти на всички!!! 1436055V Първо едно голямо здрасти на всички!!! Ass_ddd51_22675378 Първо едно голямо здрасти на всички!!! 1059042c Photobucket
Брояч
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

 

 Първо едно голямо здрасти на всички!!!

Go down 
АвторСъобщение
LeeRain




Брой мнения : 12
Join date : 17.09.2010

Първо едно голямо здрасти на всички!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Първо едно голямо здрасти на всички!!!   Първо едно голямо здрасти на всички!!! Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 12:08 pm

Първо едно голямо здрасти на всички!!!
Аз съм Стефани ,но ми казват Стефи от град София съм,на 14 години.Обожавам да чета всякаква литература (предимно чуждестранна).Мога да рисувам добре ,но предпочитам да прекарвам свободното си време с приятели на вън или пък забила глава в някоя хубава книжка.Много съм чувствителна и често рева на книги (и поради тази причина на някой от любимите ми книги има капки сълзи) и филми.Супер непохватна съм и не ме бива много в спорта особено във волейбола.Не мога да плувам,но не изявявам и особено желание да се уча.Предпочитам когато съм на море\плаж да се препичам на слънце (sun).Голяма съм бъзла страх ме е от тъмното,паяци,клоуни и имам клаустрофобия .Голям съм инат.Много мечтая в повечето време витая по облаците  Обичам да слушам всякаква музика ,но гледам да избягвам чалгата.Събирам различни списания и обожавам да препрочитам любимите си книги.Имам сестра и често я ползвам за дневниче.Имам кученце на име Dexter .Говоря на “Р”,като малка като съм се ядосвала и съм приличала на Бам бам и така са ме и наричали.Повечето ми приятели са момчета, и затова може би малко си падам и мъжкарана.Не обичам да се бия.Имам само една истинска приятелка която ме познава по добре и от себе си.




__________________
Australia Day Tours
Brazil Packages
Върнете се в началото Go down
 
Първо едно голямо здрасти на всички!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В Бон Темпс... :: ...пишат ФенФикове-
Идете на: